1

Yatak Örtüsü

Yatak örtüsü, yatak odasını dekorasyonunu tamamlayan en önemli parçalardan biridir. İsterseniz set olarak isterseniz de tek parça olarak satın alabileceğiniz yatak örtüleri, yatak odasına farklı bir hava katmak, odayı renklendirmek amaçlarına hizmet eden kullanışlı tekstil ürünleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tekstil ürünlerinin en şık parçaları olarak göze çarpan yatak örtüleri her mevsim kullanılabilecek farklı materyallerden üretilebilmektedirler. Bu ürünler, güzel bir nevresim takımının üzerine konumlandırdıkları zaman oda dekorasyonunun bir bütün olarak ele alınmasını sağlamak ile birlikte, kullanımı uygun olmayan ya da görsel olarak odanın dekorasyonuna uyum sağlamayan nevresim takımlarının kullanıldığı durumlarda da tam bir joker eleman olarak görev almaktadırlar.

Yatak örtüsü seti olarak satın aldığınız ürünlerde yatak üzerinde konumlandırdığınız yastıkların da yatak örtüsü ile aynı görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Bu kombin, odanın daha tok bir görüntüye sahip olmasını sağlamakta ve aynı zamanda da odanın dekorasyonu için daha çok zaman harcandığını göstermektedir.

Limasso olarak siz değerli müşterilerimiz için tasarlamış olduğumuz birbirinden farklı yatak örtüsü modelleri bulunmaktadır. Bu yatak örtüleri içinde çift kişilik yataklar ve tek kişilik yataklar için uygun olan modeller bulunmaktadır. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde uygun yatak ölçüleri araştırmasına girmenize gerek kalmadan, zevkinize ve oda dekorasyonunuza en iyi şekilde hitap eden yatak örtüsü modellerimize sahip olabilirsiniz.

İnternet sitemiz aracılığı ile tek kişilik yatak örtüsü modellerimizi ve ev tekstili ürünlerimizi inceleyebilir, yatak örtüsü fiyatları konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Limasso Farkını Hissedeceksiniz!

Limasso ekibi olarak tasarlamış olduğumuz her yatak örtüsü modelinde hem sizleri hem de bizlere binlerce nimet sunan doğayı düşünüyoruz. Bu sayede uzun süreli kullanıma müsait, kaliteli ve birbirinden farklı tasarımlara sahip olan ürünler üretirken, doğanın bize verdiklerini en doğal yollar aracılığı ile değerlendiriyoruz.

Ürünlerimizin her birinin üretiminde kullanmış olduğumuz sürdürülebilir ve geri dönüştürülebilir teknoloji, sizleri hak etmiş olduğunuz kaliteli ürün kullanımına en kısa yoldan ulaştıracaktır. Bizlerin deneyimi ve ekibimizin mükemmel sanat anlayışı sayesinde daha önce yaşamadığınız ürün kullanımının hazzını tatmış olacaksınız. Hakkımızda daha detaylı bilgi erişimine ihtiyacınız olduğu durumlarda internet sitemizi ziyaret edebilir ve gereken yerlerde ekibimize ulaşabilirsiniz.

Andalusia Yatak Örtüsü Vintage – Akdeniz Mavisi

Endülüs bölgesinin iç mimariye gösterdiği özenden esinlenerek tasarlanmış olan Andalusia yatak örtüsü modelimiz, mavinin en güzel tonlarından biri olarak bilinen Akdeniz mavisi tonuna sahiptir. Türklere özgü dokuma tezgahlarında işlenen jakarlı kumaş aracılığı ile üretilmiş olan bu ürün, çok amaçlı kullanıma uygun olan tekstil ürünleri arasında yer alır.

Günümüzde her türlü moda ürününün eski moda anlayışına sahip olan tasarımlar aracılığı dönüştürülmesinden esinlenilen bu ürün, vintage görünüme sahiptir. Yatak odanızın dekorasyon stili ne olur ise olsun ortamlarınıza farklı bir hava getireceğini garanti eden bu ürün, çamaşır makinesinde rahatlık ile yıkanabilmesi sayesinde kolaylık ile temizlenebilmektedir. Ayrıca ürünün yüzde yüz pamuklu kumaştan üretilmiş olması da tüm mevsimlerde terlemeden ya da üşümeden kullanılabileceğini göstermektedir.

Yıkama işleminden sonra kurutma makinesine girmesini tavsiye etmediğimiz bu ürün, ütü gerektirmemektedir. Bu sayede ütüye harcayacağınız zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak olan yatak örtüsü takımı, kuruduktan sonra kullanıma hazırdır.

Andalusia Yatak Örtüsü Vintage – Akdeniz Kremi

İspanya’nın güneyinde yer alan özerk bir bölge olarak karşımıza çıkan Endülüs hem iç mimarisi hem de diğer sanat anlayışları ile ünlenmiş olan bir bölgedir. Bu bölgenin sanata olan düşkünlüğünden ve her ortama farklı bir hava katan moda anlayışından esinlenerek üretmiş olduğumuz ürünlerimizden biri olan Andalusia Akdeniz kremi, rengini de Akdeniz bölgesinin sade güzelliğinden almıştır.

30 derecelik yıkama programlarında yıkanmaya uygun olan yatak örtümüz, ütü gerektirmemektedir. Bu sayede hem ütü yapmaktan hoşlanmayan siz değerli müşterilerimiz için hem de ev işlerinde zamandan tasarruf etmenin yollarını arayan diğer müşterilerimiz için oldukça ideal bir üründür.

Çok amaçlı yatak örtüsü kategorisinde değerlendirilmeye uygun olan Andalusia, yüzde yüz pamuklu kumaştan üretilmiştir. Jakarlı bir yapıya sahip olan bu ürünümüz, yatak odanıza vintage moda anlayışının hâkim olmasını sağlayacaktır. İsterseniz kış aylarında ısınmak isterseniz de her mevsimde yatak odası dekorasyonunuzu tamamlamak amacı ile kullanabileceğiniz bu yatak örtüsü modelimiz, kullanım amacınız ne olur ise olsun sizlere en iyi şekilde hizmet edeceğini garantilemektedir.

Andalusia Yatak Örtüsü Vintage – Akdeniz Beji

Endülüs topraklarının dekorasyon anlayışından esinlenerek tasarlanmış olan bir diğer yatak örtüsü modelimiz olan Andalusia, Akdeniz bölgesinin temiz ve saf görüntüsünü hatırlatan bej rengine sahiptir. Kullanıldığı ortamlarda ferah bir görünümün hâkim olmasına aracılık eden bu ürün, yatak odanızı dekore etmek için hangi moda anlayışından yararlanmış olur iseniz olun, yaşam alanlarınız ile mükemmel bir uyum içerisinde olacaktır.

Ürünümüz yüzde yüz pamuklu kumaştan üretilmiş olup, jakarlıdır. Türklere özgü bir dokuma tezgahında üretilmiş olan bu ürün, tasarımı ve kumaşı sayesinde her mevsimde rahatlık ile kullanılmaya müsaittir. Ayrıca ürünümüz, doğaya zararı olmayan maddelerden üretildiğini gösteren Oeko-Tex® 100 sertifikasına sahiptir. Bu özelliği sayesinde ürün, ekolojik dengeyi tehdit etmemekte ve çevreyi korumaya aracı olmaktadır.

Çamaşır makinelerinin 30 derecelik programlarında yıkanmaya uygun olan Andalusia yatak örtüsü, kurutma makinesi aracılığı ile kurutulmamalıdır. Kuruduktan sonra ütü yapılmasına gerek kalmadan kullanıma hazır olan bu ürün hem yatak üstlerini süslemek hem de ısınma ihtiyacına cevap vermek konusunda oldukça başarılıdır.

Pin Et Rose Ambiance Vintage Yatak Örtüsü – Wood Smoke

Limasso ekibi olarak siz değerli müşterilerimiz için oluşturmuş olduğumuz Pin Et koleksiyonumuzun eşsiz bir ürünü olan yatak örtüsü modelimiz, çam ağaçlarından ve güllerden esinlenerek tasarlanmıştır. Odanıza girdiğiniz zaman karşılaştığınız çam ağacı rengi ve gülün eşsiz güzelliği, yaşam alanlarınızın huzur ile dolmasını sağlayacaktır.

Renklerin de birer dili olduğuna inanarak üretmiş olduğumuz ürünümüz, doğa dostu yöntemler ile geliştirilmiştir. Ürünümüzde kullandığımız teknolojinin, doğaya herhangi bir zararı olmadığı, oldukça önemli bir sertifika olan Oeko-Tex® 100 sertifikası ile onaylanmıştır.

Pin Et koleksiyonumuzun şık yatak örtüsü tasarımlarından biri olarak karşınıza çıkardığımız bu modelimiz, yüzde yüz pamuklu kumaştan üretilmiştir. Ürün, 30 derecelik çamaşır makinesi programlarında yıkanmaya elverişli olup doğal yollar ile kurutulmalıdır. Kurutma makinesinin yüksek kapasitesine dayanıklı olmayan hassas bir yapıya sahip olan bu ürün, ütü gerektirmemektedir. Bu sayede kuruduktan sonra kullanıma hemen hazır olan yatak örtümüz, çift kişilik yatak örtüsü kategorisinde yer almaktadır. Yatak örtüsü olmanın dışında kış mevsimlerinde ya da diğer mevsimlerde kullanıma uygun olan bu ürün, bu özellikleri ile çok amaçlı olarak kullanılmaya müsaittir.

Sizleri bulutların üstünde hissettirecek kadar yumuşak bir yapıya sahip olan yatak örtüsü modelimiz, ek olarak 2 ayrı yastık kılıfı ile beraber sizlere teslim edilmektedir. Ürünün paketlenmesinde kullanılan kutu, tamamen sürdürülebilir teknoloji sayesinde üretilmiş olup, üretiminde herhangi bir ağacın zarar görmesine sebep olmamıştır.

Pin Et Rose Ambiance Vintage Yatak Örtüsü – Old Rose

Pin Et koleksiyonumuzun bir diğer ürünü olan bu yatak örtüsü modelimiz, aşkın sembolü olan gülün bir tonuna sahiptir. Hem rengi hem de dokusu ile yatak odası dekorasyonlarınızın tamamlanmasında aktif bir rol oynayan yatak örtüsü modelimiz, tamamen doğal olan yüzde yüz pamuk kumaşından üretilmiştir. Bu özelliği sayesinde sizin narin teninize oldukça hassas bir dokunuş ile temas edecek olan ürün, uykularınızın bulutların üzerinde geçmesini sağlayacaktır.

Old rose rengine sahip olan Pin Et koleksiyon yatak örtüsü modelimiz, tasarım yatak örtüsü sınıfında değerlendirilebilmektedir. Türklere özgü olan bir dokuma tezgahında jakarlı motifler ile üretilmiş olan ürün, vintage bir görünüme sahiptir. Ürünün bu tasarım özelliği, modanın son trendlerinin yaşam alanlarına taşınması konusunda oldukça başarılıdır.

240x 260 cm ölçülerine sahip olan yatak örtüsü modelimiz, teslimatı esnasında sürdürülebilir teknoloji aracılığı ile üretilmiş olan bir kutu aracılığı ile sizlere ulaştırılmaktadır. Kutunun içerisinde yatak örtüsüne ek olarak 50x 70 cm boyutlarında iki adet yastık kılıfı da bulunmaktadır.

Her türlü renk ile rahatlık ile kombinleyebileceğiniz yatak örtüsü modelimizin temizlenmesi de kullanımı kadar rahattır. 30 derecelik herhangi bir çamaşır makinesi programında rahatlık ile yıkanabilen bu ürün, kurutma makinesi aracılığı ile kurutulmamalıdır. Ek olarak ütü kuruduktan sonra ütü gerektirmeyen bu ürün, ütü yapmayı sevmeyen ya da ütü yapmaya vakti olmayan kişilerin bir numaralı tekstil ürünü olmaya adaydır.

Andalusia Yatak Örtüsü Vintage – Mineral Blue

Limasso ekibi olarak geliştirmiş olduğumuz koleksiyonlardan biri olan The Mediterranean koleksiyonumuzun en çok sevilen ürünlerinden biri olarak karşınıza çıkardığımız vintage tasarımlı yatak örtüsü modelimiz, mavi renginin eşsiz bir tonuna sahiptir. Sizleri hem gökyüzünde hem de denizin üzerinde hissettirecek olan ürünümüz, yumuşaklığı sayesinde de yüreğinizin derinliklerinde bulutların üzerinde yürüyormuşsunuz hissinin oluşmasını sağlayacaktır.

Modern yatak örtüsü tasarımı ile dikkat çeken Andalusia yatak örtümüzde, yüzde yüz pamuklu kumaş kullanılmıştır. Özel bir dokuma tezgahında, büyük bir özenle işlenmiş olan ürünümüz, aynı zamanda jakarlı bir görünüme sahiptir. Ürünün hem modern hem de geleneksel bir görünüme sahip olması, yatak odası dekorasyonları içerisinde kullanılan her bir parça ile mükemmel bir uyum içerisinde olmasını sağlamaktadır.

Ürünün üretiminde Stonewash adı verilen bir teknik kullanılmıştır. Bu teknik sayesinde kumaş, daha tok ve daha yumuşak bir görünüme kavuşmuştur. Son moda teknolojiden yararlanılarak üretilmiş olan bu ürünümüzde, doğaya zararı olmayan üretim teknikleri ve aynı şekilde doğaya zarar vermeyen hammaddeler kullanılmıştır. Geleceğimizi düşünen ve doğanın korunmasına hizmet eden siz değerli müşterilerimiz için tamamen sürdürülebilir teknolojinin kullanılmış olduğu bu ürün, üretim özelliği sayesinde sizleri doğaya karşı olan sorumluluğunuzu getirmiş olmanız sayesinde iyi hissettirecektir.

Makinelerin 30 derecelik programlarında rahatlık ile temizlenebilen bu ürün, kurutma makinesinde değil, doğal yöntemler aracılığı ile kurutulmalıdır. Yeni doğmuş bir bebeğin cildinin yumuşaklığına sahip olan bu ürünün buruşmaması, ütü işlemi için harcanan saatlerin ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Ürünün bu özelliği sayesinde ütüye ayırdığınız vakitleri, kendinize bir kahve yaparak, keyif içerisinde değerlendirebilirsiniz.

Cambridge Vintage Yatak Örtüsü – Toast

Limasso ekibi olarak stonewash teknolojisi kullanarak üretmiş olduğumuz ürünlerden biri olan Cambridge yatak örtüsü modelimiz, yüzde yüz sürdürebilir özelliği olan pamuklu kumaş kullanılarak tasarlanmıştır. Ürünümüzün üretiminde kullanılan ileri teknolojiler sayesinde üretim sürecinde doğaya zararı dokunabilecek herhangi bir maddeden ya da malzemeden yararlanılmamıştır. Bu sayede, doğal üretim alanında oldukça önemli olan Oeko-Tex® 100 sertifikasını almaya hak kazanan ürünümüz, doğa dostu olması sebebi ile en fazla tercih edilen tekstil ürünleri arasında yerini almaktadır.

Doğal tasarım yatak örtüsü kategorisinde değerlendirilebilecek olan Cambridge yatak örtüsü modelimiz, yatak odasının dekorasyonu içerisinde kullanılan her bir nesne ile yüzde yüz uyum sağlayabilecek dokuya ve renge sahiptir. Hem ısınmak hem de oda dekorasyonunu tamamlamak amacı ile kullanabileceğiniz bu ürünümüz, bu özelliği sayesinde çok amaçlı kullanım taleplerinize en kaliteli şekilde cevap vermektedir.

Çoğu yatak örtüsünün aksine rahatlık ile çamaşır makinelerinde yıkanabilecek bir dokuya sahip olan ürünümüz, 30 derecelik her programda temizlenebilmektedir. Ayrıca doğal yöntemler ile kurumaya bırakılması gereken bu ürün, teknolojisinde kullanılan üretim yöntemleri ve kendine has kumaşı sayesinde ütü gerektirmez. Bir yatak örtüsünden beklediğiniz performanstan çok daha fazlasını sergileyen tekstil ürünümüz, bu sayede kendinize, eşinize ya da çocuğunuza ayırmak istediğiniz zaman konusunda sizlere oldukça cömert davranır.

Ürünümüzün üzerinde bulunan jakarlı dokuma ve ürünün son yıkanmasında kullanılan vintage tasarım, odanıza girdiğiniz her an sizleri başka diyarlara doğru ufak bir gezintiye çıkaracak hayal gücünün ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Teninize ve yaşam alanlarınıza en az bizim kadar değer veriyor iseniz bu ürün, sizlerin hak etmiş olduğu kaliteli ürün kullanımına, en iyi şekilde hizmet edecektir.

Cambridge koleksiyon yatak örtüsü ürünümüz, sizlere iki adet kılıf eşliğinde teslim edilecektir. Ürünün teslimatı için tasarlamış olduğumuz kutu da tıpkı ürünün kendisi gibi sürdürülebilir teknoloji kullanılarak üretilmiş ve bu sayede herhangi bir ağacın zarar görmesi engellenmiştir.

Ambiance Vintage Yatak Örtüsü – Black

Siyahın gizeminden ve asaletinden vazgeçemeyen siz değerli müşterilerimiz için oluşturmuş olduğumuz Yeni Black koleksiyonumuzun eşsiz bir ürünü olan Ambiance Vintage yatak örtüsü modelimiz, renginin koyuluğu sayesinde yatak odası dekorasyonlarına farklı bir pencerenin aralanmasını sağlayacaktır.

Yatak odası dekorasyonlarının bir bütün olarak ele alınmasını isteyen kişilerin hayran olacağı Ambiance yatak örtüsü modelimiz, yüzde yüz pamuklu kumaştan üretilmiştir. Kumaşın sürdürülebilirlik özelliğine sahip olması sayesinde doğa dostu olan bu ürünün üretiminde, doğaya zararı dokunabilecek herhangi bir üretim teknolojisinden ya da hammadden yararlanılmamıştır. Bu sayede doğaya olan minnetimizi göstermemize aracılık eden ürünümüz, doğal yöntemler aracılığı ile tasarlanmış olduğu için oldukça yumuşak bir yapıya sahiptir.

Ürünümüzün üretiminde stonewash adı verilen farklı bir teknoloji kullanılmıştır. Bu teknoloji, ürünün daha tok bir görünüme ve daha yumuşak bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Ürünün bu özelliği sayesinde hem gözünüz hem de teniniz hak etmiş oldukları kaliteli ürüne kavuşmuş olacaktır.

Limasso ekibi olarak tasarlamış olduğumuz ürünlerimizden biri olan Ambiance yatak örtüsü modelimiz, jakarlı dokuma tekniği kullanılarak üretilmiştir. Bu sayede Türklere özgü olan özel dokuma tezgahlarından geçen bu ürün, tasarımında hem gelenekselliğin hem de modernliğin bir arada kullanılmasını sağlamıştır.

Yatak örtüsü modelleri içerisinde en çok tercih edilen modellerden biri olan siyah yatak örtüsü ürünümüz, 30 derecelik makine programlarında yıkanmaya elverişlidir. Herhangi bir kurutma makinesine konmadan kurutulması gereken bu ürün, kırışmayan kumaştan üretilmiş olduğu için ütüye ihtiyacı yoktur.

250 x 260 cm boyutlarına sahip olan bu ürün, ek olarak 50 x 70 cm boyutlarında yastık kılıflarına sahiptir. Bu sayede yatak tasarımınızın ve yatak odası dekorasyonunuzun bir bütün olarak değerlendirilmesini sağlayacak olan bu ürün, tıpkı üretiminde kullanılan yöntemlerde olduğu gibi kutusunda da doğallığı ön plana çıkarmıştır. Herhangi bir ağacın kesilmesine sebebiyet vermeden, geri dönüşüm ürünleri aracılığı ile üretilmiş olan ürün gönderim kutusu hem siz değerli müşterilerimize hem de doğaya verdiğimiz önemin bir göstergesidir.

Seeland Vintage Yatak Örtüsü - Black

Limasso ekibi olarak tasarlamış olduğumuz yatak örtüsü çeşitleri içerisinde yer alan Seeland, Black koleksiyonumuzun bir parçası olarak karşınıza çıkmaktadır. Tıpkı diğer ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünümüzde de sürdürülebilir pamuk kumaşını kullanarak, doğaya ve size olan saygımızı bir kere daha göstermeye çalıştık.

Siyah renginin gücüne ve asaletine sahip olan ürünümüz, jakarlı dokuma yöntemi ile tasarlanmıştır. Ürünün bu özelliği, geçmiş zamanlardan günümüze kadar ulaşan Türk dokuma tezgahlarının aktif bir şekilde kullanılmasını sağlamıştır. Dokuma tezgahlarının özellikleri sayesinde hem geleneksel çizgiyi hem de son moda trendlerini yakalamayı başaran bu ürün, yatakların üzerinde dekoratif olarak kullanılabilmek ile birlikte, kış aylarında ısınmak için de kullanılabilmektedir.

Ürünün üretiminde stonewash adı verilen farklı bir teknoloji kullanılmıştır. Bu teknoloji, yatak örtüsünün daha dolgun görünmesini ve daha yumuşak bir yapıda olmasını sağlamaktadır. Ürünün üretim teknolojisinden gelen bu özellik ile birlikte, pamuk tarlalarının üzerinde uyuyormuş gibi hissedeceksiniz.

Çok amaçlı kullanıma uygun olan Black yatak örtüsü modelimiz, 30 derecelik makine programlarında yıkanmaya elverişlidir. Yıkandıktan sonra herhangi bir zarar görmemesi adına doğal yöntemler aracılığı ile kurutmak zorunda olduğunuz ürünümüz, yıkandıktan ve kuruduktan sonra buruşmaz. Kumaşının bu özelliği sayesinde ütü işlemine maruz bırakmak zorunda olmadığınız yatak örtüsü modelimiz, ev işlerinden zaman arttırmanızı sağlayacaktır.

Ürünü sepetinize eklediğiniz ve sepetinizi onayladığınız takdirde, 250 x 260 cm boyutunda olan yatak örtüsü dışında 50 x 70 cm boyutlarında olan 2 adet yastık kılıfına da sahip olmuş olursunuz. Tamamen doğallıktan yana olarak üretmiş olduğumuz bu ürünümüz, aynı doğallık ilkesi çerçevesinde geliştirilmiş olan, geri dönüşüm ürünü kutu aracılığı ile teslim edilmektedir. Ürün bu özelliği sayesinde baştan sona doğa dostu olan bir tekstil ürünü olarak sizlere teslim edilmektedir.

Andalusia Yatak Örtüsü Vintage - Akdeniz Yeşili

Endülüs bölgesinin mükemmel tasarım anlayışından esinlenerek tasarlamış olduğumuz Andalusia yatak örtüsü modelimiz, Akdeniz bölgesinin eşsiz doğasından ilham alarak renklendirilmiştir. Günün yorgunluğunu atmak üzere vakit geçirdiğiniz yaşam alanlarınızda huzurlu bir uyku uyumanıza aracılık edecek olan bu yatak örtüsü tasarımı, çok daha mutlu uyanmanızı sağlayacaktır.

Sürdürülebilir pamuklu kumaştan üretilmiş olan Andalusia yatak örtüsü modelimiz, bu özelliği sayesinde doğaya zararı dokunmayan üretim sürecine sahiptir. Doğaya olan minnetimizi göstermek adına kullanabileceğiniz en kaliteli tekstil ürünlerinden biri olan bu üründe, stonewash teknolojisi de kullanılmıştır. Bu teknoloji ürünün daha yumuşak bir dokuya ve daha dolgun bir görüntüye sahip olmasını sağlamaktadır.

Ürün 30 derecelik makine programlarında, rahatlık ile yıkanabilmektedir. Hassas yapısı nedeni ile kurutma makinelerinde kurutulmaya elverişli olmayan yatak örtüsü modelimiz, ütüye ihtiyaç duymamaktadır. Bu sayede kendinize ayırmak istediğiniz vakti size geri veren tekstil ürünümüz, sizlerin her türlü kullanımına açıktır.

240 x 260 cm boyutlarına sahip olan bu ürün, geri dönüşümden teknolojisinden faydalanarak üretilmiş olan bir kutu aracılığı ile sizlere teslim edilmektedir. Tepeden tırnağa doğallığı temsil eden Andalusia yatak örtüsü modelimiz, sizlere hak etmiş olduğunuz kaliteli ürün deneyimini yaşatacaktır.

Lin De Boheme Vintage Yatak Örtüsü

Limasso ekibi olarak büyük bir özen ile oluşturmuş olduğumuz Virgin Living koleksiyonumuzun bir parçası olan Lin De Boheme yatak örtüsü modelimiz, yatak odalarında bohem bir moda anlayışını benimseyen müşterilerimizin kullanımlarına uygun olan bir modeldir.

Yatak örtüsü çeşitleri arasında en yumuşak dokuya sahip olan modellerimizden biri olan Lin De Boheme, yüzde yüz pamuklu kumaştan üretilmiştir. Kumaşının sürdürülebilirlik özelliğine sahip olması sayesinde doğaya herhangi bir zararı dokunmayan malzemeden üretilmiş olan bu ürün, doğaya olan minnettarlığımızı göstermemizin en kaliteli yoludur.

Vintage görüntüsü ve jakarlı dokuması ile gösterişli bir görünüme sahip olan yatak örtüsü modelimiz, 30 derecelik çamaşır makinesi programlarında yıkanmaya elverişlidir. Ütü ihtiyacı olmayan bu ürün, 240 x 260 cm boyutlarındadır.

Pin Et Rose Madison Vintage Yatak Örtüsü - Wood Smoke

Çam ağaçlarının eşsiz rengi ve gülün mükemmel romantikliğinden esinlenerek tasarlamış olduğumuz Pin Et Rose Madison yatak örtüsü modelimiz, ev tekstili ürünlerinde doğal dokunuşlardan yana olan siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

Ürünümüzün üretiminde kullanılan üretim teknolojisinde ve üründe kullanılan hammaddelerde, doğaya zarar vermemek esas alınmıştır. Bu sayede doğa dostu bir ürün olarak beğeninize sunmuş olduğumuz bu ürün, yüzde yüz doğal pamuktan üretilmiştir. Ayrıca ürünün daha yumuşak bir yapıya sahip olması için stonewash teknolojisinden de yararlanılmıştır. Bu teknoloji aynı zamanda ürünün daha dolgun bir görünüme sahip olmasını da sağlamaktadır.

Tasarım örtü olarak değerlendirilebilecek kadar kaliteli bir yapıya sahip olan yatak örtüsü modelimiz 240 x 260 cm boyutlarına sahiptir. İnternet sitemizde bulunan modeller arasından tercih edebileceğiniz ürünlerden biri olan bu yatak örtüsü modelimiz, 50 x 70 cm boyutlarında iki ayrı yastık kılıfına da sahiptir.

Pin Et Rose Madison Vintage Yatak Örtüsü – Toast

Limasso ekini olarak geliştirmiş olduğumuz ürünlerimizden biri olan Pin Et yatak örtüsü modelimiz, eşsiz rengi ile her türlü yatak odası dekorasyonu ile uyum sağlayabilecek olan bir tasarıma sahiptir.

Ürünümüz, sürdürülebilir özelliği bulunan yüzde yüz pamuklu kumaştan üretilmiştir. Bu sayede doğa dostu olma özelliğine sahip olan ürünümüz, ekstra bir yumuşaklığa da sahiptir. Ayrıca ürünün üretiminde kullanılan stonewash teknolojisi de ürünün daha dolgun ve daha yumuşak bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır.

Kapitone dokuma özelliğine sahip olan Pin Et Madison yatak örtüsü modelimiz, bu özelliği sayesinde oldukça ihtişamlı bir görünüme sahiptir. Ürün bu hassas görüntüsüne rağmen çamaşır makinelerinde yıkanmaya müsaittir. Her türlü çamaşır makinesinin 30 derecelik programlarında yıkanmaya elverişli olan bu ürün, kumaşında tercih edilen özellikler sayesinde buruşmamaktadır. Bu sayede ütü gerektirmeyen ürün, ev işlerinden vakit arttırmanızı sağlayarak kendiniz için ek bir zaman ayırmanıza aracılık etmektedir.

Bu yatak örtüsü modelimiz 240 x 260 cm boyutlarına sahiptir. Ayrıca ürünü satın almanız durumunda 50 x 70 cm boyutlarında iki ayrı yastık kılıfı da sizlere ulaştırılmaktadır. Ürünün teslimat esnasında zarar görmemesi için geliştirmiş olduğumuz ürün kutumuz, ürünü kullanmadığınız zamanlarda en doğru şekilde saklamanız konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Ayrıca ürün kutusunda geri dönüşüm teknolojisinden faydalanmış olmamız da tepeden tırnağa doğal yöntemler ile üretilmiş olan bir ürüne sahip olmanızı sağlayacaktır.

Pin Et Rose Madison Vintage Yatak Örtüsü - Old Rose

Güllerin romantikliğinden, çam ağaçlarının ise hem nefesi açan hem de görsel zevke hitap eden özelliklerinden esinlenerek üretmiş olduğumuz Pin Et Madison Old Rose yatak örtüsü modelimiz, doğal bir ürün kullanmanın eşsiz hazzına varmanızı sağlayacaktır.

Sizleri tepeden tırnağa doğal bir üretim sürecinden geçen yatak örtüsü modeli ile buluşturmak üzere tasarlamış olduğumuz bu ürünümüz, sürdürülebilirlik özelliği bulunan pamuktan üretilmiştir. Bu sayede doğaya zararı dokunmayan bir üretim sürecine sahip olan bu ürün, kullanımında da mükemmel bir yumuşaklık deneyimini yaşamınıza aracılık etmiş olacaktır.

Ürün, kapitoneli dokumaya sahiptir. Bu sayede oldukça gösterişli bir görünüme sahip olan üründe, ek olarak stonewash teknolojisi de kullanılmıştır. Bu teknoloji sayesinde olduğundan daha dolgun bir görüntüye ve ek bir yumuşaklığa sahip olan ürün, sizlere pamuk tarlalarının yumuşaklığını anımsatacaktır.

240 x 260 cm boyutlarında olan yatak örtüsü modelimiz, 50 x 70 cm boyutlarında olan iki ayrı yastık kılıfına sahiptir. Hem yatak odası dekorasyonunuzun tamamlanmasını hem de kullanımı ile ısınmanızı sağlayacak olan bu ürün, 30 derecelik çamaşır makinesi programlarında rahatlık ile temizlenebilmektedir. Ürün kumaş özelliği sayesinde ütüye ihtiyaç duymamakta, bu sayede de ev işlerinden zaman arttırmanızı sağlamaktadır.