1 2 3 ... 6 >

Çift Kişilik Nevresim Takımları

Yatak odası dekorasyonunun bütünleyici parçalarından olan nevresim takımları, göze hitap eden tasarımları ile her zevkin kendi tarzını oluşturmasına imkân veriyor. Kullanışlı bir tekstil ürünü olmasının yanı sıra kumaş seçiminde kaliteden ödün vermeyen markalar, pamuklu ve yumuşacık dokuları ile birbirinden şık modellere ev sahipliği yapıyor.

Fonksiyonel tasarımları ile gösterişi elden bırakmayan modeller, derli toplu bir görünüm sağlarken, ferahlık hissini de fazlasıyla veriyor. Günümüz teknolojini tekstil ürünlerine uyarlayan markalar çift kişilik nevresim takımları tasarlarken dijital baskı tekniklerini kullanarak ortaya oldukça şık modeller çıkarıyor.

Yatak odalarına renk ve canlılık katan nevresim takımları, gördüğü ilgi karşısında sürekli yenilenen ve farklılıkları yansıtan tekstil ürünleri arasında yer alıyor. Çeyiz hazırlıklarının baş tacı niteliğindeki nevresimler, çeşit çeşit olduğunda en çok kadınları mutlu eden detaylardan biridir. 

Sabahları dinlenmiş bir şekilde uyanmak adına yatak ve yastık özelliklerine nasıl fazlasıyla dikkat ediliyorsa, nevresim alırken de kullanıcı konforu ön planda tutulmalıdır. İşlevsel bir ev tekstili ürünü olan nevresim takımları sadece yatak ve yorgan örtüsü olarak düşünülmemeli, yatağa girer girmez yüksek konforu hissettirebilmelidir.

Çift Kişilik Nevresim Takımı Modelleri

Modernize halleri ile yatak odalarının bir nevi süsü olan çift kişilik nevresim takımı modelleri, temizliği ve düzeni sevenleri fazlasıyla cezbediyor. Konforu üst düzeye çıkaran modeller, sade ya da hareketli tarza sahip olan herkesin kendini mutlu edecek olan ürünü bulmasını sağlıyor. Yüksek pamuklu dokusu sayesinde her mevsime uyumlu olan tasarımlar; viskon, saten ve pamuklu gibi farklı kumaş özelliklerini içeriyor.

Kaliteli bir uykuya katkısı büyük olan nevresim takımları, keyifle kullanılan bir tekstil ürünü, sabahları rengârenk ve rahat bir yatakta uyanmayı vaat ediyor. Tasarım noktasında sınır tanımayan markalar, kumaş, model ve kullanılan baskı teknikleri gibi birçok ayrıntı ile nevresim takımlarını kullanıcıları için vazgeçilmez kılıyor.

Gün sonunda dinlenme anlarını severek kullandığınız tekstil ürünlerinin olduğu yatak odasında geçirmek, motivasyonun ve odaklanmanın daha da net olmasına katkı sağlıyor. Temizliğinin ise sorunsuz olması ve çamaşır makinesinde düzenli yıkarak yıllarca kullanılabilen modeller, trendlere uygun desenleri ile zamansız bir şıklık yaşatıyor.

Yatak odası zevkinizi sergilemekten hoşnut kalacağınız modeller, misafirlerinizin her defasında sizden tavsiye isteyeceği modellerden oluşmaktadır. Kolay deforme olmayan dayanıklı kumaş seçimleri sayesinde yıllarca aynı nevresimi yıkarak keyifle kullanmak mümkündür.

Çocuk Çift Kişilik Nevresim Takımı

Çocuk odalarını ahenk katan ev tekstili ürünleri arasında yer alan nevresim takımları, onların hayal dünyalarına katkı sağlayan modelleri ile görülmeye değer. Sevilen çizgi film karakterlerini nevresimlere işleyen markalar, uyku saatlerinin daha keyifli geçmesine olanak sağlıyor. Çocukların hassas tenleri göz önüne alınarak hazırlanan çocuk çift kişilik nevresim takımı modelleri, onların büyümelerine eşlik eden sağlıklı ve hijyenik birer ürün özelliğindedir.

Çarşaf yastık ve yorgan kılıfından oluşan çocuk çift kişilik nevresim takımları, eğlenceli içerikleri ve kullanışlı dokuları ile ergenlik dönemine kadar çocukların konforuna doğrudan etki ediyor. Nevresim takımı almak istendiğinde mağazalarda ve online alışveriş sitelerinde zengin ürün yelpazesi sunan çeşitlilik bulunuyor. Önceliğin kaliteye verildiği bir ürün grubunda yer almasından dolayı, desen ve kumaş özelliği ayrılmaz ikili olarak değerlendiriliyor.

Her çocuğun kendine ait bir odasının olması kadar eğlenceli olan bir şey vara oda; sevdiği desen ve karakterdeki bir nevresim takımına sahip olmasıdır. İç dünyalarını coşturan desenler ve lisanslı nevresim takımları, gün sonunda uykuya hevesle dalmalarını sağlamaktadır. Bunun bilincinde olan anne ve babalar ise çocuk nevresimi seçiminde oldukça dikkatli davranıyor ve en kaliteli ve şık ürünleri sepetlerine ekliyor.

Çift Kişilik Nevresim Takımı Seçimi

Çift kişilik nevresim takımları her evde mutlaka 3-5 takım olan ve varlığı ve kullanımı ile sahiplerini oldukça memnun eden ürünüdür. Düzenli olarak değiştirmek ve her model ile yatak odası dekorasyona fark katmak oldukça mutlu edicidir. Temiz çarşaf kokusuyla uyanmak isteyenlerin rutinleri arasında nevresim değiştirmek keyifli ev işleri arasında yer alıyor.

Farklı kalitelerde olan nevresim takımları seçim konusunda dikkatli olmayı gerektiriyor. Kumaş yapısının pamuklu ve organik olması gibi detaylar, doğrudan insan cildine temas eden ev tekstili ürünlerinde aranması gereken bir özelliktir. Markalar çift kişilik nevresim takımı seçimi konusunda tüketicilere çok fazla alternatif sunuyor. Desen konusunda çağdaş bir tarzı yansıtan modeller, renk ve uyumlu tasarım konusunda hayran bırakan modelleri barındırıyor.

Standart ölçülerde tasarlandığı için ölçü konusunda sıkıntı oluşturmayan nevresimler, yatak odasındaki diğer eşyaların genel tarzına hitap eder şekilde seçilmelidir. Gardırop ve yatak başlığı gibi eşyaları koyu renk ise aydınlık ve ferah bir etki oluşturmak adına düz ve açık renkler tercih edilmelidir. Alışkanlıklarından kolay vazgeçemeyenler için dört mevsim koşullarına uygun olarak üretilen nevresimler güvenle tercih edilebilir.

Tek bir nevresim takımı seçiminin uzun yıllar aynı ürünü kullanılacağını hatırlatmalı ve ona göre renk ve desen tercihinde bulunulmalıdır. Aldıktan sonra içinize sinmeyen bir nevresim takımı, her kullanımda pişmanlık hissini yaşatacağı için çok fazla farklı özellikteki tasarımlar arasından doğru seçim yapıldığından emin olunmalıdır.

Çift Kişilik Nevresim Takımı Ölçüleri

Standart yatak ve yorgan ölçüleri göz önüne alınarak dikilen nevresim takımları düzenli bir yatak odasının en gösterişli unsurları arasında yer alıyor. En çok 200x220 ölçülerinde satılan modellerin yanı sıra özel ölçü yatak ve yorgan kullananlara özel battal boy nevresimlerde bulunmaktadır.

Satın alma aşamasında çift kişilik nevresim takımı ölçüleri dikkate alınarak alışveriş yapıldığında kullanım açısından büyük kolaylık sağlayacaktır. Küçük gelen nevresim içerisinde yorganın toplanması ve sürekli düzeltme isteği kaçınılmaz olacaktır. Yorgan ölçüsünden aşırı büyük nevresimlerde aynı şekilde bozulmaya ve dağınıklığa elverişli yatak odası anlamına gelmektedir. Bu nedenle mutlaka ölçü noktasında dikkatli olunmalı ve büyük ya da küçük seçimler yapmaktan kaçınılmalıdır.

Çift kişilik nevresim takımı içerisinde bulunan çarşafların olması gerekenden küçük olması da çarşafın gerçek amacında kullanılmasına imkân tanımayacaktır. Lastikli ya da düz olarak takımlara eklenen çarşafların kullanışlılığı ön planda olacak şekilde olmasına özen gösterilmelidir.

Nevresim takımı alırken kişileri kısıtlayan en önemli faktörlerden biri olan ölçüdür. Battal boy olarak nitelenen büyüklükte bir yatak ve yorgana sahipseniz, standart ölçüdeki nevresim takımı modelleri size göre değildir. Bu alanda markalarında kullanıcıların beklentilerine yönelik ürün yelpazesi sunma gayreti, büyük ebatlardaki nevresim ihtiyaçlarınızın da kalite ve desen konusunda beklentilerin karşılanmasını sağlıyor.

Desenli Çift Kişilik Nevresim Takımları

Yatak odasının evin diğer odalarında olduğu gibi şık ve havalı durmasını isteyenlerin tercihi desenli çift kişilik nevresim takımları oluyor. Modern desenleri en kaliteli kumaşlarla bir araya getiren tasarımlar, gün sonunda dinlenme zamanlarının aynı zamanda göz zevkine de hitap etmesini sağlıyor. Yaz ve kış ayları için farklı kumaş nevresim takımı seçiminde olduğu gibi, bahar aylarını temsil eden çiçek desenli modeller pek çok kişinin favorileri arasında yer alıyor.

3D baskı teknikleri kullanılarak sınırsız desen çeşitliliği oluşturan modeller, dijital baskı teknolojisinin verdiği canlılığı ve kaliteyi veriyor. Yıkandıkça solma yapmayan ve uzun yıllar kullanılsa bile desenlerin modası geçmeyen modeller https://www.limasso.com.tr/ ev sahipliğinde kullanıcıları ile buluşuyor.

Her stilin tamamlayıcı parçaları olan desenli nevresim takımları, capcanlı renkleri ile hareketli iç dünyası olanları en iyi şekilde yansıtıyor. Sıradan nevresimlerle sadece kullanım açısından ihtiyacın giderilmesine yönelik tercihler artık çok eski yıllarda kaldı. Dekorasyona değer katan ev tekstil ürünleri, yatak odalarının her tarza uygun desenleri ile herkes aradığını kolaylıkla bulabiliyor.

Desenli çift kişilik nevresim takımları belli bir kalıbı olmayan sınırsız desen çeşitliliği oluşturan koleksiyonlara rastlanıyor. Geniş bir ürün ve fiyat skalası sunan nevresimler, hiç kimsede olmayan farklı bir arayışı olanları cezbediyor. İnsanın kendine ait özel bir alanı içerisinde yine kendini yansıtan ve motive eden bir nevresime sahip olması ayrıcalıklı hissettirmektedir.

Düz Çift Kişilik Nevresim Takımı

Desenli nevresim takımları kadar rağbet gören düz çift kişilik nevresim takımı, tek rengin yatak odalarına katacağı atmosferi hayal edenlerin tercihi oluyor. Düz renk olmasına rağmen kaliteli kumaş yapısı ile estetik bir duruş sergileyen modeller, diğer detaylarda cömert davranabilmeye olanak sunuyor. Yatak odasında aksesuar ve çok fazla eşya bulundurmaktan hoşlananların kalabalık bir görüntüden uzak olmaları için düz renklere yönelmeleri öneriliyor.

Sezonun moda renklerine öncelik vererek nevresim koleksiyonlarını hazırlayan markalar, mor, kırmızı, pembe ve mavi gibi en sevilen renklerin en güzel tonlarını severek kullanabileceğiniz nevresimlere işliyor.  Düz renk tercihi ile modası hiçbir zaman geçmeyecek olan nevresimleri uzun yıllar ilk günkü heveste kullanmak mümkün olmaktadır. Tek bir rengin doğayla özdeş olmasından ilham alabilme yeteneğine sahip kişiler, hayal güçlerinin sınırsız kapılarını birbirinden güzel modellere aralıyor.

Düz nevresimler, dekorasyon seçimlerinde risk almak istemeyenlerin en çok tercih ettikleri arasında yer alıyor. Diğer eşyalarla uyum yakalaması kolay olan bu ürünler, akşamları ışığın daha net yansıtılmasına da katkı sağlayacağı için ferah bir odada uyumak kaçınılmaz olur.

Yazlık Çift Kişilik Nevresim Takımı

Her mevsim nevresim takımı kullanmaktan sıkılmayanlar için pike gibi yazlık ürünlerin yerini yine nevresim takımları dolduruyor. Kumaş özelliği terletmeyen ve serin tutan yazlık çift kişilik nevresim takımı modelleri, kullandığı yorgan ve çarşaftan beklentisi yüksek olanların isteklerini karşılıyor.

Nevresim takımı tercihinizde rahatlık görünümden daha önemliyse mevsim şartlarını göz önünde bulundurarak tercih yapmak yararınıza olacaktır. Yazlık kumaşların birbirinden şık tasarımlarla birleşmesi sonucunda ortaya çıkan güzellik, sıcak havalarda çok fazla kullanılmasa bile, varlığı ile mutlu olmaya yetecektir.

Yaz aylarına yönelik keten nevresim takımları örtüsüz yatamayanların serin kalmalarını destekleyici özelliğe sahiptir. En sıcak havalarda bile terlemeyen yapısı ve tok duruşu kullanım açısından büyük rahatlık sağlıyor. Her daim avangart seçimleri ile bilinen kişiler için ise yaz aylarında bile saten nevresim takımları vazgeçilmezdir. Yumuşacık dokusu kullanıma keyif katarken ince hafif yapısı sayesinde yaz aylarında da kullanmak için idealdir.

Terlemeye bağlı olarak yaz aylarında nevresimler sıkça değiştirilme ihtiyacı hissedilir. Elinin altında birden çok nevresim takımı olanların her daim şık ve kullanışlı ürünlere sahip olmasına olanak sunan takımlar, ideal kumaş özellikleri ile kendini gösteriyor. Dokuma kalitesi bakımından hava geçirgenliği üst düzey olan ranforce nevresim takımları estetik ve fonksiyonel bir dekorasyon şıklığı veriyor. Yatak örtüsü ve battaniyelerle uyumu yakalamak isteyenlerin tarzını tamamlayan tasarımlar, gün sonunu iple çekmeye neden olacak niteliktedir.

Kışlık Çift Kişilik Nevresim Takımı

Yatak odalarına küçük bir dokunuş ile büyük bir farklılık ve ambiyans katmak için nevresim takımlarının şıklığından yararlanılıyor. Çok yönlü bir tekstil ürünü olması; yatak odasını dekore ederken şık bir ürüne sahip olmayı sağlarken, önemli bir ihtiyacında konforlu bir şekilde karşılanmasını sağlıyor.

Soğuk havalarda yorgansız asla diyenlerin imdadına yetişen kışlık çift kişilik nevresim takımı, sıcak tutan ve vücudu saran kumaş özellikleri ile uykunuzu sıcacık bir yorgan altında geçirmeniz mümkün oluyor. Mevsim geçişlerinde çok fazla üşüyenlere de hitap eden kışlık nevresim takımları, kalın ve hafif yapıları ile kullanıcılarının rahat etmelerini sağlıyor.

Kış aylarının soğuk havasını avantaja çeviren kışlık nevresim takımları, pijamalarınızla kombin yapmanızı sağlayacak modelleri ile göz dolduruyor. Renk konusunda geniş bir çerçeve sunan modeller, uyku zamanlarınıza farklı bir bakış açısıyla bakmanıza imkân veriyor. Sadece uyurken örtünme ihtiyacını gidermeyen, aynı zamanda da kullanışlılığı ve tasarımları ile şık bir ortamda dinlenebilmenizi sağlıyor.

Uyku kalitesinden asla ödün vermeyecek olanların tarz ve isteklerine en güzel şekilde yanıt veren koleksiyonlar, renk uyumunu yatak odalarına büyük bir zarafet kavramı içerisinde taşıyor. Sevdiklerine şık ve kullanışlı bir ürün hediye etmek isteyenler için etkileyici bir alternatif olması, anneler günü ve sevgililer güne özel tasarımların görücüye çıkmasına neden oluyor.

Çift Kişilik Nevresi Takımı Ölçüleri

Nevresim takımı dendiğinde sizin içinde akan sular duruyor ve ne kadar olsa da her sezon yeni bir modele sahip olmak istiyorsanız, birbirinden şık modellere göz atmalısınız. Tam ölçüleri, kaliteli kumaş yapısı ve desenleri ile her zevkin aradığını bulmasını sağlayan tasarımlar, hayal gücünüzü zenginleştirecek niteliktedir.

Yatak odası için çeyiz alırken ilk olarak alınan nevresim takımları, tüm evlilik hayatı boyunca her sabah ilk olarak düzeltme ve değiştirme ihtiyacı hissedilen bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyaca zevk ve gösteriş katan markalar, uykusunun ve konforunun kıymetini bilenleri kendine çekiyor. Tam ebadında olan çift kişilik nevresi takımı ölçüleri karmaşık görüntü oluşturmayacak şekilde düzgün durmasını sağlar. Özel yaşam alanlarına özen gösteren herkesin yüksek beğenisini kazanan nevresim takımları, eksiksiz parçaları ile yatak odası dekorasyonunda bile uyumlu olmayı sağlıyor.

Modelleri ve kumaş kalitesi ile çok fazla çeşitlilik sunan koleksiyonlar, nevresim takımı fiyatlarının da farklılık göstermesine neden oluyor. Uygun fiyatlı olmasına karşın iplik sayısından ödün vermeyen tasarımlar yumuşacık ve cilde dost kumaşları ile herkesi cezbediyor.

Nevresim takımı kullanımını özel ve kullanışlı hale getiren tasarımlar, ev dekorasyonunda kusursuz bir bütünlük yakalamayı sağlıyor. Kumaş özellikleri arasında %100 pamuk olan kumaşlar yazları terletmeyen, kışları ise sıcak tutan formları ile dikkat çeker. Pamuk karışımlı diğer modellerde kullanım rahatlığı ve kırışmama gibi özellikleri ile iş yükünü hafifletiyor. Yatak odalarında en çok kullanılan ve cilde temas eden nevresimler, sağlık ve fonksiyonellik açısından yüksek beklenti içinde olmaya neden oluyor. Bu beklentileri maksimum düzeyde karşılayan tasarımlar, evinin her köşesine ayrı özen gösterenlerin tercih sebepleri oluyor.

Birinci sınıf kalitesi ve zengin desen çeşitliliğinin tek adresi niteliğindeki https://www.limasso.com.tr/ adresini ziyaret ettiğinizde karşınıza hayran olacağınız nevresim modelleri çıkacaktır. Nevresim takımında bile modayı yakından takip ediyor ve her zaman en iyiyi hak ettiğinizi düşünüyorsanız güvenle alışveriş yapabilir ve yatak odanızdaki eksik parçayı tamamlayabilirsiniz. Kendinize ait hissedebileceğiniz bir nevresim, tarzıyla, deseniyle ve dokusuyla bir bütün oluştursun istiyorsanız zengin ürün alternatifi olan koleksiyonlar tam sizlere göre. Çiftlere, çocuklara ve genç odalarına özel olarak hazırlanmış modeller, farkı hissettirecek kalitesi ile memnuniyetinizi sağlayacaktır.