• Mayıs 20, 2022

  Yatak odasının güzel görüntüsünü oluşturan parçalardan birisi de çift kişilik nevresim takımı olmaktadır. Çift kişilik nevresim takımları genellikle ebeveynler tarafından kullanılmaktadır. Temiz ve rahat kullanımıyla çok fazla tercih edilmektedir. Çiftlerin zevklerine göre birçok nevresim takımları bulunmaktadır.

  Nevresim Takımı, Çift Kişilik Nevresim Takımı
 • Mayıs 14, 2022 Yatak Odası

  Tek kişilik nevresim takımı, misafirler ve çocuklar için çok uygun bir kullanıma sahiptir. Tek kişilik nevresim takımları kişiye özgü olduğu için çeşitli renk ve desenleri aynı odada farklı farklı yatağa serme imkânı sunmaktadır. İki kardeşten birisi kız birisi erkek ise çözümü tek kişilik nevresim takımlarında bulabilirsiniz. Tek kişilik nevresim takımları kolay kullanım sağlamaktadır. Şayet eve bir misafir geldiğinde temiz bir şekilde muhafaza edilen nevresim takımını misafirinize verebilirsiniz. Hem temiz hem de pratik kullanımıyla makineye atmaya da uygun yapıda tasarlanmıştır. Misafiriniz gece boyu temiz kılıflar içinde uyurken siz de ona karşı olan ağırlama vazifenizi büyük bir onurla sergilemiş olmaktasınız.

  Nevresim Takımı, Tek Kişilik Nevresim Takımı
 • Mart 02, 2022 Yatak Odası

  Yatak örtüsü, yatak odasını dekorasyonunu tamamlayan en önemli parçalardan biridir. İsterseniz set olarak isterseniz de tek parça olarak satın alabileceğiniz yatak örtüleri, yatak odasına farklı bir hava katmak, odayı renklendirmek amaçlarına hizmet eden kullanışlı tekstil ürünleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

  Tekstil ürünlerinin en şık parçaları olarak göze çarpan yatak örtüleri her mevsim kullanılabilecek farklı materyallerden üretilebilmektedirler. Bu ürünler, güzel bir nevresim takımının üzerine konumlandırdıkları zaman oda dekorasyonunun bir bütün olarak ele alınmasını sağlamak ile birlikte, kullanımı uygun olmayan ya da görsel olarak odanın dekorasyonuna uyum sağlamayan nevresim takımlarının kullanıldığı durumlarda da tam bir joker eleman olarak görev almaktadırlar.

  Yatak Örtüsü
 • Mart 01, 2022 Yatak Odası

  Yatak odası tekstili denilince akla ilk gelen ürünlerin başında nevresim takımı öne çıkar. Uyku hijyeni ve kalitesi için çok önemli olan bu ürünler aynı zamanda uyku kalitesini de iyileştirmesi bakımından büyük bir önem taşır. Uzmanların söylediğine göre insan yaşamının 3’te 1’i yatakta geçer. Bu yüzden cilde ve temas eden nevresim takımının önemli bir yeri olduğu unutulmamalıdır. Çarşaflar, nevresim takımları, pikeler ve başka ekipmanlar kaliteli bir uyku çekebilmek için son derece önemlidir. İyi ve huzurlu bir yaşam sürebilmek adına nevresim takımı seçiminde bazı noktalara dikkat edilmelidir. Bunlar arasında nevresim takımının kumaş kalitesi ve çeşidi de ayrı bir önem taşır.

  Nevresim Takımı